Firma OEM24 została założona przez ekspertów posiadających duże doświadczenie w zasobach i częściach zamiennych dla wszystkich gałęzi przemysłu. Z siedzibą w Nowej Soli, działamy na poziomie międzynarodowym, oferując ogromną różnorodność produktów i współpracując z wieloma producentami z branży MRO.

Potrzeba klienta w połączeniu z doświadczeniem naszego zespołu gwarantuje sprawne zaopatrzenie w elementy do konserwacji, napraw i remontów maszyn i urządzeń w Państwa przedsiębiorstwach. Jest to możliwe dzięki kompleksowej logistyce, od lokalizacji produktów,planowanie transportu i dostawę do naszych klientów.

Partnerstwa z kwalifikowanymi i uznanymi na całym świecie dostawcami umożliwiają indywidualną obsługę lokalizacji części i wyposażenia w skali globalnej, w celu zaspokojenia specyficznych potrzeb każdego klienta.

Skontaktuj się z nami i zapewnij sobie konkretne możliwości zwiększenia konkurencyjności i produktywności Twojej firmy!

W naszej bazie znajduje się ponad milion części w konkurencyjnych cenach jak i również szybkiej dostawie do klienta!

Celem firmy OEM24 jest dostarczanie komponentów do automatyki
  przemysłowej zarówno w jak najlepszej cenie na rynku jak i również
   w jak najszybszym możliwym terminie dostawy.

    Szybki czas dostawy w połączeniu z antakcyjną ceną względem
     konkurencji powoduje zadowolenie u naszych klientów.

      PRZEKONAJ SIĘ I SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ!CEO

Nasza oferta

Informacje o najkorzystniejszych i odpowiednich dla Twoich potrzeb warunkach handlowych, w połączeniu z inteligentnymi rozwiązaniami i dbałością o redukcję kosztów.

Sporządzamy oferty na surowce, środki produkcji, części i podzespoły, części zamienne, maszyny i wszelkie inne towary na rynku światowym we wszystkich gałęziach przemysłu.

Opracowujemy alternatywne oferty od różnych dostawców na rynku światowym, aby można było porównać jakość, ceny i inne warunki. Na podstawie naszych różnych ofert Twój zespół ds. zakupów może porównać jakość, cenę i różne inne warunki, a tym samym podjąć właściwą decyzję w momencie zakupu.

Nasze źródła dostaw Twoich produktów są międzynarodowe.

Nasz zespół gwarantuje Państwu najlepsze warunki negocjacyjne dla Państwa firmy, ustalając budżety, terminy dostaw i płatności.

Oferta zgodna z Twoimi wymaganiami jest niezbędna, aby otrzymać żądany produkt we właściwej formie i na czas, z uwzględnieniem uzgodnionych warunków dostawy.

Logistyka i wysyłka

Monitorowanie terminów dostaw, odbiór materiałów we wskazanym miejscu kontrola jakości oraz koordynacja całego procesu dostawy.

W przypadku każdego zamówienia nasz zespół monitoruje czas realizacji bezpośrednio u producenta, aby zapewnić zgodność.

Nasz magazyn jest przystosowany do starannego odbioru dostarczanych materiałów i posiada przeszkolony personel, który sprawdza dostarczany towar pod względem jakości i ilości zamówienia

Wszystkie przychodzące materiały są specjalnie pakowane i przechowywane zgodnie z ich właściwościami i wymaganiami.

Towarzyszymy i koordynujemy cały proces wysyłki wraz z zespołem z Twojej firmy.

Zajmujemy się planowaniem transportu zbiorowego lub pojedynczych kontenerów, w zależności od potrzeby i pilności zlecenia.

Koordynujemy również przesyłki ekspresowe, przesyłki kurierskie (od drzwi do drzwi)

My już wiemy, że możemy Ci pomóc
Ty musisz się przekonać !

Zaoszczędź czas i pieniądze – skontaktuj się z OEM24 !

Opinie

Współpraca przebiegła konkretnie i rzeczowo. Tak jak lubię. Duży lajk dla OEM24 :)
Szybko przygotowana oferta, rozsądna cena, Polecam serdecznie na pewno wrócimy w przyszłości!
Fachowa obsługa, szybka realizacja zamówieniam. Profesionalni w swoim fachu. Polecam
Świetna firma ! Pakowanie i transport wykonane wzorowo ! Na pewno wrócimy z kolejnym zamówieniem ! Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu z ta firma !
Bardzo fachowa obsługa, Panowie bardzo cierpliwi i co najważniejsze znają się na tym co robią. Szybka realizacja mojego zamówienia. Polecam 100 % 👍
Jestem bardzo zadowolony z usług firmy. Profesjonalne podejście do swojej pracy. Zlecenie wykonane szybko i co najważniejsze terminowo. Polecam!
Nasz nowy dostawca, który szybko realizuje zamówienia, okres stałej współpracy uważamy za bardzo owocny. Bardzo dobry kontakt z biurem, stale otrzymujemy nowe propozycje zakupu części, na których bazujemy, porównujemy ceny i nigdy nie przepłacamy.
Mocno polecam jednym słowem profesjonaliści!
Szybka dostawa ciężko dostępnych części marki Siemens. Bardzo dobry kontakt na każdej płaszczyźnie zamówienia
Szybka wysyłka, bardzo dobry kontakt z Panem Danielem. Na pewno wrócimy przy kolejnych projektach !
Korzystałem z usług tej firmy, części dostępne od ręki, mega szybka dostawa, profesjonalne doradztwo. Polecam wszystkim :)
Polecam! Wysyłka szybsza niż mail z powiadomieniem o niej, a towar zapakowany lepiej niż prezent na Walentynki od żony 😁👌
Konkret firma! Przez długi czas poszukiwaliśmy części zamiennych, różne hurtownie , każda opcja została wykorzystana, gdy nagle w internecie znaleźliśmy OEM24 ! Firma z profesjonalnym podejściem do klienta, wiedza o automatyce wszystko! Są w stanie zorganizować, załatwić każda część. Polecam napewno nie raz wrócimy z zamówieniami. Pozdrawiam
Bardzo dobra obsluga, rewelacyjny kontakt i fachowe doradztwo, dostarczyli szybko i bez problemow, wroce na pewno! Profeska
Bardzo szybka realizacja trudno dostępnych paneli HMI, slowa uznania również za sposób pakowania który jest jedynie przykładem jak dbać o klienta !! Polecam wszystkim a sami na pewno wrócimy !
Polecam oem24 ponieważ względem producenta który proponuje roczne terminy dostaw komponentów w OEM24 otrzymaliśmy cały asortyment w 10 dni ! Świetny kontakt i szybkie działanie, z pewnością skorzystamy ponownie przy kolejnych projektach !
Polecam z całego serca. Fachowa i kompleksowa obsługa. Szybka i terminowa dostawa części oraz sprawna komunikacja z sprzedawca. Oby więcej takich firm.
Szybką realizacja towaru, którego ciężko było dostać na rynku. Cena bardzo rozsądna i świetne pakowanie. Zdecydowanie polecam!
js_loader

Nasi klienci na świecie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera
i odbierz rabat na pierwsze zakupy!

× Jak możemy Ci pomóc?